Останні новини

Дата публікації: 22.10.2013

Голова ГРОНУ Станіслав Ніколаєнко став на захист голови НСПУ Віктора Баранова

Ніколаєнко Станіслав МиколайовичГолова Громадської Ради освітян і науковців України Станіслав Ніколаєнко звернувся до Президента України  на захист голови Національної спілки письменників України (НСПУ) Баранова В.Ф.

Як відомо,  12 вересня 2013р. невідомі особи підірвали і вщент спалили його дачний будинок, а через кілька днів по тому пригрозили вбити, якщо п.Баранов негайно не залишить свою посаду.  З жовтня ц.р. телефоном злочинці йому оголосили ультиматум: якщо протягом тижня не виконає їхні вимоги, то першою знищать його дружину. Це нахабство злочинців означає, що за минулий час ні Генпрокуратура, ні СБУ, ні МВС не вчинили проти них необхідних дій.

«На нашу думку, причиною такого ставлення стало те, що за попереднього керівництва НСПУ розтринькувалась власність спілки – будинки творчості та відпочинку письменників. А новий голова законно поставив питання про відповідальність крадіїв. Хоча цей злочин схожий на багато інших, однак він має і принципову відмінність: він коїться в письменницькому середовищі, в НСПУ, чого ще ніколи не було у національній історії України. І це ганьбить в очах всього світу не лише наше письменництво, а й нашу Україну» – йдеться у зверненні.

yan

Маєте запитання?
Залиште
повідомлення
Запитайте за телефоном:
+38(044)288-71-00