Останні новини

Дата публікації: 11.01.2011

Колеги Абдуджаббор Рахмонов і Станіслав Ніколаєнко поспілкувались про сучасні проблеми реформування освітньої галузі

11 січня 2011 року відбулась телефонна розмова голови Громадської Ради освітян і науковців України Станіслава Ніколаєнка з міністром освіти і науки Республіки Таджикистан Абдуджаббором Рахмоновим за його ініціативи.

Іноземний колега проінформував Станіслава Ніколаєнка про ситуацію в освітній галузі Таджикистану, реформування якої відбувається, а також подякував за надану підтримку в підготовці інженерів для будівництва і обслуговування гідроелектростанцій республіки. Свого часу допомогу в навчанні 20 осіб щороку проводили в Харківській політехніці. Нині ця співпраця знайшла нову якість. Ближнім часом очікується візит ректора Харківської політехніки Леоніда Товажнянського з приводу відкриття філії в столиці республіці Душанбе.

Пан Рахмонов запросив Станіслава Ніколаєнка відвідати Таджикистан в травні цього року де буде проходити засідання Ради з питань розвитку освіти країн СНД.

Станіслав Ніколаєнко проінформував про діяльність Громадської Ради освітян і науковців України, про пропозиції щодо реформування української освіти, створення національних проектів «Школа майбутнього», «Медіа освіта» та інші.

Прес-служба ГРОНУ

Маєте запитання?
Залиште
повідомлення
Запитайте за телефоном:
+38(044)288-71-00