Останні новини

Дата публікації: 22.04.2013

Літопис освіти і науки України – 2013 (список лауреатів проекту)

24 квітня 2013 року в м. Києві у приміщенні Будинку Вчителя (вул. Володимирська, 57; о 14.00) відбудеться заключна частина проекту «Літопис освіти і науки України», презентація книги та нагородження лауреатів.

У презентації візьмуть участь голова Громадської Ради освітян і науковців України Станіслав Ніколаєнко, представники  Національної академії педагогічних наук України, видатні діячі освіти і науки.

Лауреатами проекту стали заклади освіти України – від дитячих садків до університетів, а також науковці та вчителі провідних наукових та освітніх закладів України. Мета проекту – гідне представлення позитивного іміджу навчальних закладів України, діячів освіти і науки, створення умов та можливостей для того, щоб проект та книга «Літопис освіти і науки України» стали щорічними заходами, де освітяни і науковці могли б ділитися своїм досвідом та новаторськими ідеями.

Лауреати проекту отримають дипломи «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», а також презентаційно-іміджевий альманах «Літопис освіти і науки України».

Основні завдання проекту: широке розповсюдження інформації про стан і перспективи розвитку у сфері освіти і науки України, створення позитивного іміджу України та висвітлення діяльності освітніх і наукових закладів, видатних особистостей у сфері освіти і науки.

Лауреатів проекту визначали протягом 2012 року шляхом проведення опитування серед органів державного управління, асоціацій, спілок, громадських об’єднань, авторитетних фахівців.

Проект проводить ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» за сприяння Громадської Ради освітян і науковців України та підтримці Національної академії педагогічних наук України, Асоціації керівників шкіл України.

Прес-служба ГРОНУ

Лауреати проекту:

1.Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Ректор доктор економічних наук, професор
Шубін Олександр Олександрович

2. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка
Ректор доктор філософських наук, професор Скотна Надія Володимирівна

3. Луганський державний медичний університет
Ректор доктор технічних наук, професор Івченко Валерій Костянтинович

4.Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Ректор доктор технічних наук, професор Кривцов Володимир Станіславович

5.Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
Ректор Академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Прокопенко Іван Федорович

6. Чорноморський державний університет імені Петра Могили
Ректор доктор технічних наук, професор Клименко Леонід Павлович

7. Харківський національний університет радіоелектроніки
Ректор Доктор технічних наук, професор Бондаренко Михайло Федорович

8. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Ректор доктор технічних наук, професор, Почесний громадянин м. Харкова Товажнянський Леонід Леонідович

9. Академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, академік – секретар відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, член Президії Національної академії педагогічних наук України Євтух Микола Борисович

10. Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, головний науковий співробітник проблемної науково-дослідної лабораторії Національного університету харчових технологій
Піддубний Володимир Антонович

11. Кандидат технічних наук, відмінник аграрної освіти та науки, член-кореспондент Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності, заступник директора інституту механізації і електрифікації сільського господарства Подільського державного аграрно – технічного університету Михайлова Людмила Миколаївна

12. Кандидат економічних наук, доцент, член-кореспондент Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності, заступник директора навчально – наукового інституту бізнесу і фінансів Подільського державного аграрно – технічного університету Чубайко Олена Віталіївна

13. Кандидат медичних наук, доцент кафедри медичної та лабораторної генетики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Шейко Лариса Павлівна

14. Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», провідний спеціаліст управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації Огородник Ольга Петрівна

15. Асоціація керівників шкіл України Президент, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України Онаць Олена Миколаївна

16. Асоціація керівників шкіл України віце – президент з питань міжнародної діяльності, заслужений працівник освіти України Козіна Ірина Петрівна

17.Будинок учителя м. Києва директор, заслужений працівник культури України Мельник Лариса Федорівна

18. Богуславський центр професійно-технічної освіти Директор Відмінник освіти України, нагороджений знаком “А.С. Макаренко” Баран Микола Петрович

19.Глухівський професійний ліцей директор
Новиков Вячеслав Володимирович

20. Горлівський центр професійно-технічної освіти директор Заслужений працівник освіти України, Лауреат премії Верховної Ради України
Тульський Анатолій Миколайович

21. Ізюмський професійний ліцей директор Відмінник освіти України, нагороджена знаком «А.С. Макаренко» Колесник Любов Василівна

22. Криворізький центр професійної освіти директор відмінник освіти України Топорець Павло Васильович

23. Київський професійний енергетичний ліцей директор Заслужений працівник освіти України Дідковський Антон Володимирович

24. Керченське вище морське професійне училище
директор відмінник народної освіти УРСР Черноп`ятов Віктор Павлович

25. Криворізький навчально-виробничий центр
директор відмінник освіти України Легун Віктор Трохимович

26. Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва
директор Старший викладач, спеціаліст вищої категорії
Адашинський Володимир Йосипович

27. Львівське вище професійне художнє училище
директор Відмінник освіти України Криворучко Катерина Володимирівна

28. Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» директор кандидат педагогічних наук, доцент Камінський Богдан Тадейович

29. Лисичанський професійний ліцей
директор Баранєй Володимир Анатолійович

30.Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету Директор кандидат педагогічних наук, викладач-методист Горкуненко Петро Петрович

31. Сімферопольське вище професійне училище ресторан¬ного сервісу та туризму директор кандидат педагогічних наук, кавалер «Ордена княгини Ольги» II та III ст. Пальчук Марина Іванівна

32. Одеське морехідне училище рибної промисловості імені Олексія Соляника Керченського державного морського технологічного університету
начальник училища Заслужений працівник освіти України
Мозолєв Василь Іванович

33. Феодосійське професійно – технічне торговельно – кулінарне училище
директор викладач вищої категорії, старший викладач
Горбач Валентина Павлівна

34.Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпропетровського району директор відмінник освіти України
Боярчук Іван Павлович

35. Чернівецьке вище професійно- художну училище
директор відмінник освіти України Андрусяк Василь Дмитрович

36. Артемівський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 імені Артема – багатопрофільний ліцей» директор відмінник народної освіти Хмельницька Лариса Костянтинівна

37. Буртівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів директор нагороджений знаком «Василь Сухомлинський» Михайлов Михайло Васильович

38. Богуславська спеціалізована школа №1загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів директор учитель вищої категорії, учитель-методист Івченко Катерина Андріївна

39. Володарськ-Волинська гімназія директор Відмінник народної освіти, нагороджений знаком «Василь Сухомлинський» Лиман Петро Олександрович
40. Володимирецький районний колегіум директор Заслужений працівник освіти України, учитель-методист Остапенко Анатолій Федорович

41.Волинський ліцей-інтернат директор Заслужений працівник освіти України Тарасюк Марія Іванівна

42. Гімназія №2 м. Біла Церква директор Відмінник освіти України Плєшаков Анатолій Васильович

43. Грицівська дитяча музична школа директор
Любченко Анатолій Федорович

44. Дворічанська загальноосвітня школа I-III ступенів директор
Мороз Людмила Федорівна

45. Дергачівський ліцей № 2 директор Відмінник освіти України Остапенко Олексій Прокопович

46. Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів директор Заслужений вчитель України Ляшенко Андрій Хомич

47. Дніпропетровський навчально-виховний комплекс «Техніко-економічний ліцей №61» директор Заслужений вчитель України, Народний вчитель України Гавриш Світлана Андріївна

48. Драбівський Навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів імені Степена Васильовича Васильченка – гімназія» директор
Рудик Людмила Михайлівна

49. Експериментальний навчально-виховний комплекс «Школа майбутнього» м. Ялта директор учитель вищої категорії, учитель методист
Хохлікова Ірина Львівна

50. Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» директор Відмінник освіти України, учитель-методист Макаревич Валентина Миколаївна

51. Запорізький колегіум «Елінт» директор Заслужений працівник освіти України Зайковська Олена Анатоліївна

52. Запорізький навчально-виховний комплекс «ОСНОВА» директор учитель вищої категорії, учитель-методист Любімова Алла Володимирівна

53. Запорізький Січовий колегіум директор відмінник освіти України, учитель-методист Єршова Валентина Омелянівна

54. Заставнівська гімназія директор відмінник освіти України, учитель-методист Мартинюк Світлана Василівна

55. Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів художнього профілю №1 імені Антона Семеновича Макаренка директор відмінник освіти України, учитель-методист Вдовухіна Тетяна Костянтинівна

56. Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа директор відмінник освіти України, викладач-методист Нетеча Іван Михайлович

57. Калинівська середня загальноосвітня школа Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів директор учитель вищої категорії, старший учитель Усик Галина Олексіївна

58. Кілійська навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-ліцей» директор відмінник освіти України, учитель-методист Сорока Надія Миколаївна

59. Краматорська загальноосвітня школа №22 директор відмінник освіти УРСР, лауреат Соросовської премії Крупченко Микола Миколайович

60. Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 директор учитель-методист Невмержицька Тетяна Григорівна

61. Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів директор Відмінник освіти України, нагороджений знаком «Антон Макаренко» Мишко Володимир Іванович

62.Луганський навчально-виховний комп¬лекс спеціалізована школа І ступеня – гімназія №42 директор кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Шевченко Олександра Віталіївна

63. Лутугинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів директор
Заіграєва Тетяна Єгорівна

64. Лозівський колегіум №2 директор учитель-методист
Назаренко Олена Сергіївна

65.Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 імені Богдана-Ігоря Антонича директор Іваськів Орест Леонович

66. Новоархангельський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» директор учитель вищої категорії, старший учитель Косенко Ірина Миколаївна

67. Новосанжарський навчально-виховний комплекс директор учитель вищої категорії, учитель-методист Решетило Микола Іванович

68.Новомосковська гімназія №3 директор
Ситник Володимир Миколайович

69. Новотроїцька гімназія директор Коробка Олександр Миколайович

70. Навчально – виховний комплекс: « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6» м. Вінниця директор відмінник освіти України
Тітова Наталія Анатоліївна

71. Навчально – виховний комплекс №9 м. Хмельницького директор Магістр, учитель вищої категорії, старший учитель Томич Ірина Василівна

72. Навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія» м. Бара директор Федик Сергій Михайлович

73. Навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №2 м. Камінь – Каширський директор відмінник освіти України, учитель вищої категорії, учитель-методист Куницька Ганна Василівна

74. Навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа – ІІІ ступенів – гімназія» смт. Любашівка директор Заслужений учитель України Коломійченко Веніамін Дмитрович

75. Одеський навчально-виховний комплекс «Морський ліцей -загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів» директор відмінник освіти України, учитель вищої категорії Себова Людмила Гаврилівна
76. Навчально – виховний комплекс «Знамянська загальноосвітня школа – ІІІ ступенів №2 – ліцей» директор відмінник освіти України
Сопільняк Юрій Михайлович

77.Погребищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів директор відмінник освіти України, учитель-методист Носова Тетяна Анатоліївна

78. Подвірський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» директор відмінник освіти України, учитель вищої категорії Резнікова Світлана Анатоліївна

79. Радомишльський ліцей №1 імені Тараса Григоровича Шевченка директор відмінник освіти УРСР, учитель-методист Орехівський Євгеній Федорович

80.Рожнівський навчально-виховний комплекс «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Національного університету «Києво – Могилянська академія» директор нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»
Радиш Олена Юліанівна

81. Репужинецький навчально – виховний комплекс директор учитель вищої категорії, старший учитель Копчук Ольга Петрівна

82. Решетилівська гімназія імені Івана Леонтійовича Олійника директор відмінник освіти України, учитель методист Круговий Віктор Іванович

83. Середня загальноосвітня школа № 279 імені Петра Григоренка м. Києва
директор відмінник освіти України, учитель вищої категорії
Дорош Леся Іванівна

84. Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»
імені Тараса Григоровича Шевченка директор відмінник освіти України, нагороджена знаком «В. Сухомлинський» Тіткова Ніна Аркадіївна

85. Славутський обласний спеціалізований ліцей – інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки директор відмінник освіти України, учитель вищої категорії Саприкіна Олена Яківна

86.Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва директор відмінник освіти України, учитель-методист Шевченко Валерій Михайлович

87.Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки директор кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України
Подзігун Андрій Михайлович
88. Севастопольський політехнічний ліцей директор доктор педагогічних наук, професор Пінчук Тетяна Олександрівна

89. Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 директор учитель вищої категорії, старший вчитель Білохвощенко Світлана Миколаївна

90. Фізико – математична гімназія №17 м. Вінниці директор відмінник освіти України, учитель-методист Нестюк Валентина Михайлівна

91. Харківська гімназія № 83 директор відмінник освіти України, учитель вищої категорії Ситник Ольга Іванівна

92.Черкаська гімназія №31 директор Заслужений вчитель України Пивоваров Василь Миколайович

93. Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів директор учитель вищої категорії Шульга Михайло Михайлович

94. Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Надія» директор відмінник освіти України, вчитель-методист Стрижеус Лідія Василівна

95. Яготинський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 директор
Чорноштан Валерій Іванович

96. Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 директор учитель вищої категорії, старший учитель Касеко Ірина Ігорівна

97.Матвіївська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів директор учитель вищої категорії, учитель-методист Конькова Лариса Іванівна

98. Учитель вищої категорії, учитель – методист, викладач світової літератури та німецької мови Грицівського вищого професійного училища №38 Шеремета Зоя Іванівна

99. Учитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти України,
викладач економіки Грицівського вищого професійного училища №38
Поліщук Раїса Іллівна

100. Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Антон Семенович Макаренко» майстер виробничого навчання Київського професійного енергетичного ліцею Сергейчук Раїса Миколаївна

101. Учитель вищої категорії, вчитель-методист, викладач української та світової літератури Київського професійного енергетичного ліцею Ковальчук Оксана Василівна

102. Учитель вищої категорії, старший учитель, учитель початкових класів Дніпровської середньої загальноосвітньої багатопрофільної школи І-ІІІ ступенів Череднікова Ольга Григорівна

103. Учитель вищої категорії, старший учитель, учитель музичного мистецтва, педагог-організатор Дніпровської середньої загальноосвітньої багатопрофільної школи І-ІІІ ступенів Міхеєнко Надія Василівна

104. Відмінник освіти України, учитель української мови та літератури Запорізького Січового колегіуму Чеховська Людмила Йосипівна

105. Відмінник освіти України, учитель-методист, учитель української мови та літератури Запорізького Січового колегіуму Славич Валентина Ярославівна

106. Старший вчитель, відмінник освіти України, заступник директора з навчальної роботи, учитель математики Середньої загальноосвітньої школи №279 ім. Петра Григоренка м. Києва Невольник Наталія Олександрівна

107. Учитель вищої категорії, вчитель – методист, учитель фізики і астрономії Середньої загальноосвітньої школи №279 ім. Петра Григоренка м. Києва Вовченко Станіслав Миколайович

108. Учитель вищої категорії, старший учитель, учитель української мови та літератури Середньої загальноосвітньої школи №184 м. Києва
Грома Леся Станіславівна

109. Відмінник освіти України, заслужений вчитель України, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, директор Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Івановський Сергій Васильович

110. Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», спеціаліст вищої категорії, заступник директора з науково-методичної роботи Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Кійло Олександра Іванівна

111. Вихователь – методист Кременецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Тимощук Наталія Леонідівна

112. Учитель вищої категорії, учитель професійного навчання з курсу автосправи Кременецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Свідрук Віктор Іванович

113. Відмінник освіти України, заступник директора з науково- методичної роботи Навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №6 м. Вінниці Загородня Галина Володимирівна
114. Учитель вищої категорії, старший учитель, учитель початкових класів Навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №6 м. Вінниці Рожкова Людмила Петрівна
115. Учитель вищої категорії, старший учитель, учитель інформатики, економіки та математики Навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №6 м. Вінниці Когут Тетяна Петрівна
116. Заслужений вчитель України, учитель біології Навчально – виховного комплексу №10 м. Хмельницького Бітюк Марина Юріївна

117. Учитель вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України, учитель економіки Навчально – виховного комплексу №10 м. Хмельницького Юхимович Оксана Антонівна

118. Учитель вищої категорії, вчитель-методист, учитель української мови та літератури Навчально – виховного комплексу №10 м. Хмельницького Кайкіна Олена Григорівна

119. Учитель трудового навчання та технологій Навчально – виховного комплексу №10 м. Хмельницького Козубай Людмила Іванівна

120.Учитель вищої категорії, старший учитель, учитель математики Матвіївської загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІІ ступенів
Котова Уляна Михайлівна

121. Учитель вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України
учитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №22 Дороніна Олена Віталіївна

122. Учитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти України, учитель початкових класів Одеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №22 Слівінська Тетяна Володимирівна

123. Учитель вищої категорії, старший вчитель, член спілки декоративного ужиткового мистецтва м. Києва, заступник директора з профільних дисциплін Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 ступенів художнього профілю імені Антона Семеновича Макаренка Чернятинська Олена Дмитрівна

124.Відмінник народної освіти, нагороджена знаком «Василь Сухомлинський», учитель української мови та літератури Лутугинської спеціалізованої школи I – III ступенів Жарікова Лідія Михайлівна

125. Учитель вищої категорії, учитель – методист, відмінник освіти України, учитель російської та англійської мови і літератури Середньої загальноосвітньої школи I-III ст. №1 м. Гайсин
Кулєшова Євгенія Вікторівна

126. Відмінник освіти України, учитель вищої категорії, учитель-методист учитель географії Середньої загальноосвітньої школи №44 м. Дніпродзержинськ Рибалко Катерина Андріївна

127. Історико – краєзнавчий музей Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія»

128. Музей етнографії України «Берегиня» Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів художнього профілю №1 імені Антона Семеновича Макаренка

129. Музей «Історії школи» Київської спеціалізованої школи №14

Маєте запитання?
Залиште
повідомлення
Запитайте за телефоном:
+38(044)288-71-00