Останні новини

Дата публікації: 04.03.2011

Президія Громадської Ради освтян і науковців України сердечно вітає усіх жінок з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Справедливість вітає з 8-м БерезняДорогі матері, сестри, дружини, кохані!

Президія Громадської Ради освітян і науковців України вітає Вас із прекрасним весняним святом – Міжнародним днем жінок 8-го Березня!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.
Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Сьогодні на тендітні плечі жінок лягла тяжка ноша, адже соціально-економічна криза найбільш вдарила по сім‘ї, торкнулася тих сфер народного господарства, де задіяна жіноча праця. Громадська Рада освтян і науковців України разом з партією «Справедливість» зроблять все можливе, щоб поліпшити Ваше життя, встановити справедливість в Україні.

Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші ніжні душі!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові! Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Зі святом Весни Вас, з 8-им Березня!

Голова ГРОНУ  Станіслав Ніколаєнко

Маєте запитання?
Залиште
повідомлення
Запитайте за телефоном:
+38(044)288-71-00