Останні новини

Дата публікації: 11.03.2014

Звернення педагогів Луганщини до громадян України

praporШановні співвітчизники!

Звертаємося до всіх, кому небайдужа доля і майбутнє України. До наших колег, освітян, науковців, а також до наших земляків, до всіх, кого об’єднує українська земля.

Серед численних поколінь українців, які мріяли про незалежність і соборність нашої держави, боролися за це, ми найщасливіші, адже ось уже понад 20 років живемо у вільній країні, яку поважають у світі і знають як державу, що сповідує приниципи демократії, толерантності, цінує свою історію і береже культуру.

Сьогодні Україна, на превеликий жаль, опинилась в умовах, коли це найбільше і найважливіше надбання нашого народу може бути втрачене. Ми з вами є свідками того, як єдиний народ, єдину країну намагаються розділити, роз’єднати, посіяти ненависть, розпалити громадянське протистояння.

Ми закликаємо всіх в Україні боронити державу від розколу, не ставати на бік сепаратистів, не бути знаряддям тих, хто хоче війни в нашому спільному домі!

Пам’ятаймо про те, що від Сходу до Заходу, від Півночі до Південного берега Криму – ми одна родина, ми єдина держава, що лише в єдності і взаємній повазі наше спільне щастя, наше добре майбуття.

Ми закликаємо негайно зупинитися всіх, хто сьогодні намагається вбити клин між регіонами України, між людьми, які сповідують різні релігії і є представниками різних національностей, але живуть у дружній родині під назвою УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД.

Ми звертаємось до представників міжнародної спільноти виступити гарантом українського суверенітету, єдності українських земель, просимо допомогти зберегти мир і спокій у країні.

Ми вимагаємо від тих, хто сьогодні свої політичні чи особисті інтереси намагається поставити вище за державні, припинити чинити беззаконня, усвідомити свою відповідальність, і почати працювати на з’єднання українського народу і на його процвітання. Адже найвищою спільною цінністю нашого народу є його єдність.

Ми віримо, що українці мудрі, прагнуть миру і добробуту, готові пліч о пліч будувати свою країну. Ми хочемо бачити наш народ щасливим, а Україну цілісною!

Вчена рада Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
Розширена вчена рада філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
Науково-дослідний інститут духовного розвитку людини СНУ імені В. Даля
Кафедра ЮНЕСКО „Духовно-культурні цінності виховання та освіти”
Брянківський коледж
Лисичанський педагогічний коледж
Стахановський педагогічний коледж
Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж
Ровеньківський гуманітарно-педагогічний коледж
Луганський коледж технологій та дизайну
Старобільський професійний ліцей
Луганський професійний торгово-кулінарний ліцей
Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту
Рубіжанський професійний електромеханічний ліцей
Вище професійне училище

03.03.2014р.

Маєте запитання?
Залиште
повідомлення
Запитайте за телефоном:
+38(044)288-71-00