Громадська Рада освітян і науковців України  
 • ГОЛОВНА СТОРІНКА
 • ПРО «ГРОНУ»
 • СТАТУТ
 • ПОЛОЖЕННЯ Положення про Ревізійну комісію
 • Положення сплату членських внесків РІШЕННЯ
 • Правління
 • Президія
 • СТРУКТУРА
 • Президія ГРОНУ
 • Члени Правління
 • Члени Ревізійної комісії
 • Регіональні осередки Колективні члени ГОЛОВА «ГРОНУ» МЕДІА
 • Фото
 • Відео
 • ЗАЯВИ ТА ЗВЕРНЕННЯ
 • КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
 • Дата публікації: 11.08.2014 «Урядовий кур’єр». Станіслав НІКОЛАЄНКО: Японський уряд, надаючи фінансову допомогу Україні, враховує потреби і вітчизняних вишів 350 мільйонів японських ієн (3,2 мільйона доларів США) допомоги планують витратити на закупівлю спеціального медичного та радіологічного устаткування для Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) України, Національного наукового центру радіаційної медицини, а також п’яти обласних лікарень — у Житомирі, Луцьку, Києві, Рівному і Чернігові.
  Детальніше →
  Дата публікації: 09.07.2014 «Освіта України». Станіслав Ніколаєнко: Без демократії і самоврядності в освіті Україна ніколи не підніметься Коли Станіслава Ніколаєнка призначили міністром освіти і науки, у декого з необізнаних з’явилися сумніви: як може випускник технічного факультету аграрного університету очолити міністерство? Та ці сумніви швидко розвіялись. Нині, коли Станіслава Миколайовича призначили виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування, дехто з працівників цього закладу, які раніше говорили, що мають за честь мати такого випускника – міністра, раптом засумнівалися, чи в змозі він керувати аграрним вишем.
  Детальніше →

  Дата публікації: 19.06.2014 «Форбс»: Станислав Николаенко о вступительной кампании в военное время 11 июля, на 10 дней позже традиционного срока, в Украине стартует вступительная кампания. В этом году, помимо профессиональных предпочтений, при выборе вуза абитуриенты будут руководствоваться соображениями безопасности. Так, Донбасский государственный педагогический университет вряд ли будет бить рекорды популярности среди потенциальных студентов просто в силу адреса – Донецкая область, город Славянск.
  Детальніше →

  Кабмін підтримав рішення Квіта: Ніколаєнко керуватиме Національним університетом біоресурсів і природокористування України


  Детальніше →

  Дата публікації: 03.06.2014 Громадська Рада освітян і науковців України засуджує всілякі напади на Станіслава Ніколаєнка
  Детальніше →
  Дата публікації: 15.05.2014 Рада освітян закликала Турчинова повернути Русову, Макаренка і Могилу
  Детальніше →

  Дата публікації: 08.05.2014 From-UA.com. Станислав Николаенко: Отток иностранных студентов из украинских вузов серьезно не повлияет на качество образования Ніколаєнко Станіслав Миколайович Отток иностранных студентов из украинских вузов серьезно не повлияет на качество нашего образования. Такое мнение в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины – From-UA озвучил экс-министр образования и науки, председатель Общественного совета работников образования и науки Украины Станислав Николаенко. Комментируя информацию о том, что иностранные студенты массово уезжают из Украины, даже не возвращая деньги за учебу, наш собеседник отмечает, что речь идет о Крымском медицинском институте, а также о вузах Донецка, Луганска и частично — Харькова.
  Детальніше →
  Дата публікації: 28.04.2014 «Розкріпачення школи» – крок перший school Виведення педагогічних колективів та керівництва школи з під жорсткого адміністративного впливу, який останнього часу часто набував політичного окрасу є надзвичайно актуальним питанням. Багато прогресивних освітян на власному гіркому досвіді переконались, що  вчитель і керівник школи, в такій системі перетворювався на звичайний передаточний механізм виконання чужої волі, позбавлений можливості висловлювати власну думку, позицію, ініціативу.  Результат не забарився. І ті люди, які повинні були б  бути в авангарді суспільних змін, в один момент стали «сірими мишками», вічно переляканими різноманітними перевірками, «розборами польотів» та ін. Пристосуванство стало буденним явищем. І простою зміною партійних прапорів тут явно проблему не вирішиш.  Тільки вивільнивши продуктивні сили  в системі освіти, можна буде очікувати і на наступні,  дієві кроки по реформуванню галузі.
  Детальніше →
  Вітання ректора Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара М.Полякова з Великоднем

  Дата публікації: 02.04.2014 Громадська Рада освітян і науковців України посприяла Леоніду Ямковому (Коту Леоніду) у виданні збірки дитячих пісень
  Детальніше →

  Раніше » Маєте запитання? Залиште повідомлення Запитайте за телефоном: +38(044)288-71-00
  viagra SITE-MAP