Останні новини

Дата публікації: 25.01.2011

Станіслав Ніколаєнко вважає звільнення академіка Віктора Ушкаренка з посади ректора Херсонського державного аграрного університету незаконним

Голова Громадської Ради освітян і науковців України, голова наглядової ради Херсонського державного аграрного університету у своєму листі до колективу, міністра агрополітики та продовольства виказав незгоду з незаконним звільненням ректора, академіка Національної аграрної академії України Ушкаренка Віктора Олександровича.

«Ініціювати звільнення з посади ректора у відповідності із ст.39 Закону України «Про вищу освіту» має право лише трудовий колектив вузу. Такими правами ні обласна рада, ні адміністрація не наділені», – йдеться в листі.

Станіслав Ніколаєнко вважає, що звільнення ректора університету за власним бажанням, датоване 17 січня 2011 року, відбулося за примусом з боку керівництва Міністерства аграрної політики і продовольства та з ініціативи обласної влади. Звільнення є неправомірним, так як 16 січня Ушкаренко відкликав свою заяву.

«Доцільно було б дати допрацювати Ушкаренку В.О. до закінчення терміну контракту, тобто до червня 2011 року та провести вибори ректора на законній, демократичній основі», – пише Ніколаєнко.

У зв’язку із незаконними діями Міністерства агрополітики та продовольства Станіслав Ніколаєнко вважає за неможливе надалі очолювати наглядову раду університету.

Прес-служба ГРОНУ

Маєте запитання?
Залиште
повідомлення
Запитайте за телефоном:
+38(044)288-71-00