Громадська Рада освітян і науковців України засуджує всілякі напади на Станіслава Ніколаєнка

2 червня 2014 року Міністерство освіти і науки України призначило виконуючим обов’язки ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича. Ми вважаємо, що таке призначення є об’єктивним і відповідає вимогам часу, оскільки Ніколаєнко закінчив цей університет, є доктором педагогічних наук, професором.

Працюючи на посадах викладача аграрного технікуму, директором сільського профтехучилища, голови сільського району на Херсонщині, заступником обласного управління освіти, головою Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, міністром освіти і науки багато зробив для розвитку галузі. Ніколаєнко має високу репутацію і повагу серед освітян.

Ми рішуче виступаємо проти дискредитації і засуджуємо всілякі напади на Станіслава Ніколаєнка. Він зі своїми колегами більше 90 днів відстояли на Майдані, тому усі звинувачення є необ’єктивними.

Закликаємо колектив університету, громадськість, політичні партії підтримати законне рішення Міністерства освіти і науки України.

Заступник голови Громадської Ради освітян і науковців України,
академік Національної академії педагогічних наук

Віктор Олійник