Кабмін підтримав рішення Квіта: Ніколаєнко керуватиме Національним університетом біоресурсів і природокористування України

4 червня Кабінет Міністрів України зняв напругу навколо Національного університету біоресурсів і природокористування України і залишив в силі рішення Міністерства освіти і науки України щодо  призначення виконуючим обов’язки ректора Станіслава Ніколаєнка.

Як відомо, 2 червня міністр освіти і науки України Сергій Квіт своїм наказом звільнив з посади ректора НУБіП Дмитра Мельничука у зв’язку із закінченням трудового контракту. Другим наказом виконуючим обов’язки був призначений доктор педагогічних наук, професор,  міністр освіти і науки 2005-2007 років Станіслав Ніколаєнко та зобов’язав його зберегти цілісний майновий комплекс університету. У термін до 1 жовтня 2014 мають відбутися вибори ректора згідно чинного законодавства.

Проте, після представлення директором департаменту кадрової роботи Міністерства освіти і науки України Миколою Легеньким нового очільника вузу професорсько-педагогічному колективу, екс-ректор заблокував кабінет ректора, печатку та установчі документи. До цього залучив майданівську сотню «Левів».

Прес-служба партії «Об’єднані ліві і селяни»